Прямий ефір Чемпіонат України 2021 | Ліва рука

Чемпіонат України 2021

18.02.2021   |   Перегляди:  2910

Підсумки ЧЄ 2017

GLPHO

З 14 по 21 травня у м. Катовіце (Польща) відбувся чемпіонат Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонат Європи серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, слуху та з ураженням ОРА.

Особливістю цьогорічного турніру стала рекордна кількість учасників: у змаганнях взяли близько 900 спортсменів з 34 країн. Блискуче виступили українські спортсмени на чемпіонаті Європи.

Національна збірна команда України на чемпіонаті Європи з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та пара-чемпіонаті Європи серед спортсменів-інвалідів з вадами зору та з ураженням ОРА завоювала 68 медалей – 19 золотих, 25 срібних, 24 бронзових.

В чемпіонаті Європи серед юнаків до 18 років завойовано 8 медалей – 2 золоті, 3 срібні, 3 бронзові.

Муха Юлія (Волинська обл.) вагова категорія до 45 кг - 2 золоті медалі.

Варич Леся (Полтавська обл.) вагова категорія до 50 кг – 1 срібна та 1 бронзова медалі.

Точинська Юлія (Тернопільська обл.) вагова категорія до 55 кг – бронзова медаль.

Кулик Руслана (Полтавська обл.) вагова категорія понад 70 кг – бронзова медаль.

Cерафин Тарас (Львівська обл.) вагова категорія понад 80 кг – срібні медалі.

У змаганнях серед юнаків, як і в минулому році, обидва золота здобула Юлія Муха (Волинська обл.) у ваговій категорії до 45 кг, а подвійну срібну нагороду здобув Тарас Cерафин (Львівська обл.) у ваговій категорії +80 кг.

Срібну та бронзову медалі принесла збірній полтавчанка Леся Варич (вагова категорія до 50 кг). А по бронзовій медалі вибороли Юлія Точинська (Тернопільська обл.) у ваговій категорії до 55 кг та Руслана Кулик (Полтавська обл.) – вагова категорія +70 кг.

ChE8ChE9ChE10ChE11ChE12

В чемпіонаті Європи серед юніорів до 21 року завойовано 15 медалей – 3 золоті, 6 срібних, 6 бронзових.

Деменко Людмила (Полтавська обл.) вагова категорія до 55 кг - 1 золота та 1 бронзова медалі.

Шуліка Марина (Полтавська обл.) вагова категорія до 65 кг - 1 золота медаль.

Скирда Ксенія (Харківська обл.) вагова категорія до 70 кг – срібні медалі.

Щолокова Анастасія (Харківська обл.) вагова категорія понад 70 кг - 1 срібна та 1 бронзова медалі.

Македонський Олександр (Запорізька обл.) вагова категорія до 60 кг - 1 бронзова медаль.

Матяш Денис (Полтавська обл.) вагова категорія до 70 кг - 1 срібна медаль.

Мантика Роман (Полтавська  обл.) вагова категорія до 75 кг - 1 срібна медаль.

Чалюк Дмитро (Харківська обл.) вагова категорія до 80 кг - 1 золота медаль.

Середа Артем (Харківська обл.) вагова категорія до 85 кг - 1 срібна та 1 бронзова медалі.

Кулішов Олександр (Дніпропетровська обл.) вагова категорія до 90 кг - 2 бронзові медалі.

Золотими медалістамипроявивши характер і волю до перемоги, показавши при цьому хорошу технічну боротьбу, стали Марина Шуліка з Полтавської обл. (вагова категорія до 65 кг), Дмитро Чалюк з Харківської обл. (вагова категорія до 80 кг) та ще одна полтавчанка Людмила Деменко (вагова категорія до 55 кг), яка окрім золота доклала до своїх нагород ще й бронзу.

Одразу дві срібні медалі у юніорському турнірі виборола харків’янка Ксенія Скирда (вагова категорія до 70 кг). По дві медалі (срібло та бронзу) принесли своїми перемогами харків’яни Артем Середа (вагова категорія до 85 кг) та Анастасія Щолокова (вагова категорія +70 кг). Денис Матяш (до 70 кг) та Роман Мантика (до 75 кг) здобули по срібній нагороді.

Збірну України у ваговій категорії до 90 кг серед юніорів представляв Олександр Кулішов з Дніпропетровської обл., який приніс команді 2 бронзові медалі. А Олександр із Запорізької області з войовничим прізвищем Македонський у ваговій категорії до 60 кг виборов ще одну бронзову нагороду.

ChE7

ChE13-1ChE13ChE15ChE16ChE17ChE18ChE19

ChE23

В чемпіонаті Європи серед ветеранів завойовано 9 медалей5 золотих, 3 срібних, 1 бронзова.

Каргапольцева Вікторія (Київська обл.) вагова категорія до 60 кг – 1 золота та 1 бронзова медалі.

Занько Лілія (Полтавська обл.) вагова категорія до 80 кг – 2 золоті медалі.

Дяченко Оксана (Вінницька обл.) вагова категорія до 80 кг – 1 золота та 1 срібна медалі.

Рудницький Роман (Львівська обл.) вагова категорія до 80 кг – срібна медаль.

Ткачук Олександр (Харьківська обл.) вагова категорія до 90 кг – 1 золота та 1 срібна медалі.

У змаганнях серед ветеранів відбулася історична подія - вперше в історії ветеранського армспорту серед жінок Каргапольцева Вікторія, Занько Лілія і Дяченко Оксана стали чемпіонками Європи. Рудницький Роман без всяких проблем дійшов до фіналу, де програв дуже досвідченому спортсмену зі Швейцарії. Вперше взяв участь у чемпіонаті Європи Ткачук Олександр і відразу здобув дві медалі - золоту і срібну.

ChE6ChE20ChE21ChE22

В чемпіонаті Європи серед дорослих завойовано 13 медалей – 2 золоті, 6 срібних, 5 бронзових.

Гончаренко Анастасія (АР Крим) - вагова категорія до 50 кг – 1 золота та 1 срібна медалі.

Левченко Марина (Полтавська обл.) вагова категорія до 50 кг - бронзова медаль.

Ілюшина Вікторія (Харківська обл.) вагова категорія до 55 кг – 1 срібна та 1 бронзова медалі.

Деменко Ліна (Полтавська обл.) вагова категорія до 65 кг – 1 бронзова медаль.

Рожещенко Ірина (м. Київ) вагова категорія до 80 кг – 1 срібна медаль.

Занько Лілія (Полтавська обл.) вагова категорія до 80 кг – 1 бронзова медаль.

Жох Олег (Рівненська обл.) вагова категорія до 85 кг – 1 золота медаль.

Прудник Євгеній (м. Київ) вагова категорія до 90 кг – срібні медалі.

Алідінов Айдер (АР Крим) вагова категорія до 100 кг –1 срібна та 1 бронзова медалі.

У змаганнях серед дорослих в кожній ваговій категорії була запекла боротьба. Неодноразова чемпіонка Європи та світу серед юніорів Гончаренко Анастасія показала високий рівень підготовки до змагань і заслужено вперше стала чемпіонкою Європи серед дорослих, перемігши у фіналі російську спортсменку.

Жох Олег без всяких проблем отримав свою шосту золоту медаль чемпіонатів Європи. Також був близький до золотої медалі Прудник Євгеній, але в напруженому фіналі на лівій та правій руках Євгеній поступився дуже сильному, талановитому болгарському спортсмену Сашо Андрєєву.

Срібну медаль отримала Ірина Рожещенко (до 80 кг), а Вікторія Ілюшина (до 55 кг) та Айдер Алідінов (до 100 кг) вибороли по срібній та бронзовій медалі. До загальної кількості медалей серед дорослих доклали свої бронзові нагороди Марина Левченко (до 50 кг), Ліна Деменко (до 65 кг) та Лілія Занько (до 80 кг).