Прямий ефір Чемпіонат України 2021 | Ліва рука

Чемпіонат України 2021

18.02.2021   |   Перегляди:  2566

Результати допінг-контролю на ЧС 2019

Фото допинг

Отримано інформацію від антидопінгового комітету Всесвітньої федерації армрестлінгу (WAF) про результати допінг-контролю, який був проведений на чемпіонаті світу 2019 року в м. Констанца (Румунія).

Позитивні результати виявлені в допінг-пробах у 7 спортсменів (5 ветеранів, 1 дорослий, 1 юніор):

Ветерани +40 років:

1. Dos Santos, Rosemary (Бразилія) категорія до 70 кг жінки. Зайняла 2 місце на лівій  та 3 місце на правій руках.

2. Alpyspayev Talgat (Казахстан) категорія до 100 кг чоловіки. Зайняв 14 місце на правій руці.

3. Merritt Kody Spur (США) категорія понад 100 кг чоловіки. Зайняв 1 місце на лівій та 3 місце на правій руках.

Ветерани +50 років:

4. Mucha Michael (Німеччина) категорія до 100 кг чоловіки. Зайняв 1 місце на лівій та 3 місце на правій руках.

Ветерани +60 років:

5. Stepanov Vladimir (Росія) категорія до 100 кг чоловіки. Зайняв 1 місце на лівій та 1 місце на правій руках.

Дорослі:

6. Basaran Tuncay (Туреччина) категорія до 100 кг чоловіки. Зайняв 16 місце на лівій та 13 місце на правій руках.

Юніори до 18 років:

7. Thottipparmbil Saleena Asifali (Індія) категорія до 70 кг чоловіки. Зайняв 19 місце на лівій та 19 місце на правій руках.

У разі дискваліфікації німецького спортсмена Mucha Michael у ваговій категорії до 100 кг на праву руку Захарчук Віктор (Житомирська область) отримає бронзову медаль.

За правилами Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) спортсмени за рішенням антидопінгового комітету повинні проходити процедуру допінг-контролю до, під час і після завершення змагань.

Таким чином, перераховані вище спортсмени тимчасово усунені від участі в будь-яких змаганнях у зв'язку з можливим порушенням антидопінгових правил.