Прямий ефір Чемпіонат України 2021 | Ліва рука

Чемпіонат України 2021

18.02.2021   |   Перегляди:  2531

Підсумки КУ в Одесі

Фото ЧУ 2018

З 15 по 17 грудня у м. Одесі пройшов XVIII Кубок України з армспорту та I Кубок України серед осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

На церемонії відкриття змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам'ять легендарного українського армрестлера, багаторазового чемпіона Європи та світу Андрія Пушкара, який 14 листопада трагічно загинув в автомобільній катастрофі.

Змагання Кубку України відбулись в Концерт-Холі отельного комплексу «Одеса». Всім учасникам змагань були створені ідеальні умови - зал для проведення змагань та проживання були в одному місці.

Концерт-хол «Одеса» - це унікальний майданчик з обладнанням найвищого рівня, новітня звукова апаратура. При цьому архітектура залу дозволяє всім учасникам спостерігати за змаганнями з будь-якої точки.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, спортсмени показали хорошу і технічну боротьбу, суддівський корпус відпрацював практично без помилок.

фото 7

ВІСІМНАДЦЯТИЙ РІК поспіль перше загальнокомандне місце зайняла команда Харківської області.

Харків'яни в особистому заліку завоювали 18 медалей (4 золотих, 7 срібних, 7 бронзових).

Друге місце вперше завоювала команда Житомирської області. У скарбничці у Житомирських спортсменів 9 медалей (3 золотих, 4 срібних, 2 бронзових).

Третє місце у впертій боротьбі завоювала команда Полтавської області - 8 медалей (5 золотих, 1 срібна, 2 бронзових).

фото 13

фото 14

фото 15

Підсумковий протокол XVIII Кубка України дивитися тут.

Підсумковий протокол I Кубка Українисеред осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору дивитися тут.

фото 8

фото 9(1)

фото 10(1)

фото 11

фото 12

Кубок України став завершальним спортивним заходом 2018 року і попереду всіх чекає новий спортивний сезон 2019 року.

У 2019 році чемпіонат Європи відбудеться у м. Лутракі (Греція) з 14 по 22 травня, а чемпіонат світу – з 30 серпня по 8 вересня у м. Катовіце (Польща).